Žirgai ir ne tik.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Žirgai ir ne tik.

Virtualus žirgynas ;}
 
rodiklisLatest imagesIeškotiRegistruotisPrisijungti

 

 Vaikymo maniežas.

Go down 
2 posters
AutoriusPranešimas
Admin
Admin
Admin


Pranešimų skaičius : 156
Join date : 2009-01-18

Vaikymo maniežas. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Vaikymo maniežas.   Vaikymo maniežas. Icon_minitimeSk. 01 18, 2009 11:03 pm

Čia jūs ramiai galėsite vaikyti savo eržilus,kumeliukus ir kumelaites. Very Happy

Vaikymo maniežas. Indoorarenaafter
Atgal į viršų Go down
https://tankas.forumlt.com
Admin
Admin
Admin


Pranešimų skaičius : 156
Join date : 2009-01-18

Vaikymo maniežas. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Vaikymo maniežas.   Vaikymo maniežas. Icon_minitimeTr. 01 21, 2009 7:05 pm

Ateinu su pašėlusiu Reve į manieža,o jame tuščia tuščia nėivieno raitelio.Nuimu nuo jo poponą priėjusi prie tvorelės ir paleidžiu jį nuo kordo. Jis pajutes laisvę kad pradėjo lakstyti, šokinėti,mėtyti ožius.Po kokio 30minučių lekiojimų aprimo tada apsidarinėdamas vaikšto po maniežą ir surades sau tinkama minkštute vietele atsigla ir voliojasi.- Ehc tu manio mažiau išsidūkai tai ir išsivolioti reikia ane, ai neklaužada Very Happy .- palaskstes ir išsivoliojas jau neturėdamas ką veikti nuobodžiai vaikštinėja nuo vieno kampo prie kito.- niu eikš pas mane eisime namučio- ir jis išgirdes mano balsą pakėlė ausis ir risnodamas atbėgo pas mane.Aš jam daviau skanėsto ir prisegusi kordą uždėjau poponą ir išėjome iš maniežo.
Atgal į viršų Go down
https://tankas.forumlt.com
Admin
Admin
Admin


Pranešimų skaičius : 156
Join date : 2009-01-18

Vaikymo maniežas. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Vaikymo maniežas.   Vaikymo maniežas. Icon_minitimeTr. 01 21, 2009 7:09 pm

Ateinu su nelsonu į maniežą nuėmiau nuo jo poponą ir jį paleidau nuo kordo kad pasilakstytu.Oi kad dūko kad šėlo.Visą laiką dūko.lakstė kol jo nepakviečiau. pasikviečiau jį prisegiau prie kordo ir prisivedusi prie tvorelės uždjau poponą ir išėjome namučio linksmi ir išsidūke Very Happy Very Happy Very Happy .
Atgal į viršų Go down
https://tankas.forumlt.com
cold
Admin
cold


Pranešimų skaičius : 27
Join date : 2009-01-19

Vaikymo maniežas. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Vaikymo maniežas.   Vaikymo maniežas. Icon_minitimeKv. 01 22, 2009 11:34 pm

Ateinu su kriokenčiu Ozziu, jis krato galvą , žvlagosi susidomėjas.
-Man rodos as gailėsiuos, kad prieš atvežant taves neprajojau.,- atsistojam prie sienos ir pradedu atseginėt poponą, atsegu ir jau nutraukinėju jis staiga rauna į šona,- nu , durniau ką čia darai. Ramiai mažiukai.- pasidedu popona nueinu i vidurį ir išilginus kordą žiūriu kas bus. Jis eina ratu energingu žingsniu uostydamas žemę. Staiga šokteliį šona ir pradeda riščiuot, tačiau tai ilgai netunka ir jis ožiais pasileidžia zovada, kartai spereidamas į riščia ir trukteldamas mane , kad matyt nepamirščiau, kad jį laikau. Taip leidžiu jam palakstyt, pakeičiu klryptį, vėl palakstom. Nusivedu prie sienos, užmetu poponą ant drėgno arklėno ir pavedžioju 10min po manieža. tada iškeliaujam namo.
Atgal į viršų Go down
cold
Admin
cold


Pranešimų skaičius : 27
Join date : 2009-01-19

Vaikymo maniežas. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Vaikymo maniežas.   Vaikymo maniežas. Icon_minitimeKv. 01 22, 2009 11:43 pm

Ateinu su Eichendoru
-Ai tu ne psichas, tuščia tai paleisiu tave.- atsegu ir nuimu poponą, nusgeu kordą ir paleidžiu savo gražuolį. Jis raMIAI APVAIKŠTO MANIEŽA, apuosto visus kampus. - na mažyli pajudėk,- mosteliu kordu. JIs pakyla ramia ristelia kartais pristabdydamas, rades koki dėmesio vertą kampa, ar sienos lentą.dar paraginu ir jis oakula lengva zovadele. Pazovadavus leidžiu jam dar pavaiksciot ir užsimetus poponą bei prisegus kordą išsivedu. AI dar prisiminus sugrįžtu ir išjungiu šviesas. Very Happy
Atgal į viršų Go down
cold
Admin
cold


Pranešimų skaičius : 27
Join date : 2009-01-19

Vaikymo maniežas. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Vaikymo maniežas.   Vaikymo maniežas. Icon_minitimeKv. 01 22, 2009 11:56 pm

Ateinam su Nelsonu , atsistoju viduryje ir padarau ilgą korda. Leidžiu jam nunarinus galva ramai pavaiksčiot ir pauostynėt žeme bei pasidairyt. Paraginu balsu ir tarsteliu - riščia.- jis ramia pakyla ir riščiuja. Tada pakeičiam kryptį, vėl riščiuojam. Tada pasižingsniuojam ir keliam zovadėle, jis lekia sau ratu pasistrykčiodams, tada pakeičiam pusę, vėl pazovaduojam. Pervedu jį į žingsnį, pavaikštom 5 min ir išvedu namo.
Atgal į viršų Go down
Admin
Admin
Admin


Pranešimų skaičius : 156
Join date : 2009-01-18

Vaikymo maniežas. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Vaikymo maniežas.   Vaikymo maniežas. Icon_minitimeSk. 02 01, 2009 12:25 am

Atsivedu nelsoniuką į manieža nuimu poponą ir pradedu vaikyti pažingsniuojam pora ratų poto pariščiuojam ir keliam š zovadėkią. pakeičiam kryptį ir viską pakartojam. poto dar paeinam pora minučių ir prisivedusi prie tvorelės uždedu jam poponą ir išeiname iš maniežo. išeidinėjant užgesinu šviesas ir užrkinu maniežą.
Atgal į viršų Go down
https://tankas.forumlt.com
Admin
Admin
Admin


Pranešimų skaičius : 156
Join date : 2009-01-18

Vaikymo maniežas. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Vaikymo maniežas.   Vaikymo maniežas. Icon_minitimeSk. 02 01, 2009 11:35 pm

Ateinu su mažuoju Cozy į maniežą. Prieinu ramiai prie senelės parodau jam ją ir kas už jos, tada einu palei sienelę ir leidžiu jam apsiuostinėti jis uodžia žemę, dairosi aplinkui ir staiga išgirdes kokį nors trakštelėjimą pradeda lėkti kaip patrakes
-Šššš mažiau ramiai juk nieko čia baisaus nenutiko Smile
Ir trumpindama leiciką prisitrauku jį prie savęs duodu jam skanėstą ir toliau einu.Apeiname visus kampus ir sieneles aprodau jam visą maniežą tada atsistoju viduryje maniežo ir prailginu leiciką ant viso ilgio leidžiu jam ramiai paėjėti rateliu. Jis dar karteli viska apžiūri iš toli ir pamates kad čia nieko nėra ko baidytis atsidūsta ir prieina prie manęs.AŠ jam duodu dar skanėsto ir su ju patrauku iš maniežo namo .
Atgal į viršų Go down
https://tankas.forumlt.com
cold
Admin
cold


Pranešimų skaičius : 27
Join date : 2009-01-19

Vaikymo maniežas. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Vaikymo maniežas.   Vaikymo maniežas. Icon_minitimePir. 02 02, 2009 8:46 pm

Ateinu su Ozzie
- Į ganyklas neisim, man kažkaip nepatiko vėjelis bijau, kad dar perpūs tave.Tačiau čia gali taippat padūkti tik bsu silčiau.- nukaseegu kordą ir pradedu lakstyt su gražuoliu. Jis spardosi laksto, pralenkia mane tada pasisuka ir grįžta. Palakstėm taip truputi, tada aš atsisėdau ant sienelės ir ėmiaujį stebėti. Truputtėli pastoviniaves prie manes jis nuejo pasiaikščioti. NUėjo į maniežo vidurį ir išsivoliojo..
-Vargšas poponas, bus purvinas.. Na nieko nuvešiu išskalbt namo..xD
Dar truputėli jį balsu paraginu ir šukteliu "na, riščia", jis apsidario ir pakyla lengva, gražia spriokliujančia riščia aukštai iškelta uodega. Kiek pabegėjas jis pakyla zoada , pazovaduoja, dar pasispardo kažka išgirdęs, ko aš niekaip negirdėjau. Nulipu nuosenelės, pavaikštausu juo ir prisegus kordą išsivedu namo.
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Vaikymo maniežas. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Vaikymo maniežas.   Vaikymo maniežas. Icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 
Vaikymo maniežas.
Atgal į viršų 
Puslapis 11
 Similar topics
-
» Konkūrinis maniežas
» Išjodinėjimo maniežas.

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Žirgai ir ne tik. :: Jodinėjimas. :: Maniežai.-
Pereiti į: