Žirgai ir ne tik.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Žirgai ir ne tik.

Virtualus žirgynas ;}
 
rodiklisLatest imagesIeškotiRegistruotisPrisijungti

 

 Žirgyno kiemas

Go down 
3 posters
AutoriusPranešimas
cold
Admin
cold


Pranešimų skaičius : 27
Join date : 2009-01-19

Žirgyno kiemas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Žirgyno kiemas   Žirgyno kiemas Icon_minitimeTr. 01 21, 2009 8:21 pm


Čia rasite vietos savo automobiliams bei furoms su priekabomis


Žirgyno kiemas Pict0016b8otiq9
Atgal į viršų Go down
cold
Admin
cold


Pranešimų skaičius : 27
Join date : 2009-01-19

Žirgyno kiemas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Žirgyno kiemas   Žirgyno kiemas Icon_minitimeTr. 01 21, 2009 11:59 pm

Ateinu į kiema ir pasitinku įvžiuojanti mano juoda mersiuka su bochmanu.

Žirgyno kiemas Mercedes-benz-glk-18-4-08

Žirgyno kiemas 15

Stoviu - trypčioju. Greičiau mano mažiukai pasirodytų. Mašina sustoja ir iš jos išlipa mano vairuotojas Tomas. Very Happy

-Labas, Tonai! Na kaip ramiai važiavot?
-Na, galvojau, kad Ozzis išdauš skylę bocmane, bet seip nieko Embarassed
-SUpratau, tai ka gal tada kraunamės.
-Ok, nepamiršk pirma lengvesni - Ozzį.
- Taip taip ,- ir nubėgu prie priekabos. atidarom su Tomu duris pasigirsta garsus Ozzio žvengimas ir tylus Eichendor gugenimas.- ramiai, pamatysit čia jum labai patiks!
Nubėgu į prieki ir įlendu pro dureles, atrišu Ozzį kuris jau visas purtos iš smalsumo kas čia bus.Šukteliu Tomui, kad jau atrišau ir jis atidaro arkliuko pusę. Po truputi pradedu stumti žirgių atbulom, jis ramiai išlipa. Greit nuvedu ji š arklidę ir ten jį pririšu.
Nueinu ir vėl įlendu į fūrą.
- NA ka tavo eilė, dički,- atrišu jį ir tiap pat ramiai išvedu.- na ka ačiu labai Tomai, tai mašiną mano palik prie namų prašau, aš grįšiu su Taxi. Atsisveikinu ir išsivedu visą besižvalgantį ir kriokentį Eichendor.
Atgal į viršų Go down
Keira.

Keira.


Pranešimų skaičius : 13
Join date : 2009-01-30
Age : 30
Miestas : Vilnius

Žirgyno kiemas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Žirgyno kiemas   Žirgyno kiemas Icon_minitimePen. 01 30, 2009 4:40 pm

Atvaro Keira su sava tačka;D~
*Išlipa iš mašinos*
-Ar adresas tas? Blemba, užkampy pasistatė žirgyną ta Guga.. xD,-
Pamatau pačią Gugą.
Ten pataikiau;>
Palieku mašiną aikštelėj ir nubėgu apžiūrinėt žirgyno ir iškart į banką
xD
Žirgyno kiemas J6n3i9
Atgal į viršų Go down
Admin
Admin
Admin


Pranešimų skaičius : 156
Join date : 2009-01-18

Žirgyno kiemas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Žirgyno kiemas   Žirgyno kiemas Icon_minitimeŠt. 01 31, 2009 7:11 pm

Žirgyno kiemas Horse-trailer-1

Atvarau savo fūrą į kiemą, prisiparkuoju patogiai ir einu ruosti ir vesti žirgius į jį. Nusprendžiau išvešti prai savaičių pailsėti meilybes savo duoti jiems poilsio. Nueinu į arklides ir parsivedu po vieną žirgių ir pradedu juos įkraudinėti. pirma pakraunu Romantik -oi šaunuolis mano ai caca berniukas, na imk skanėstą. tuoi atvesiu dar tau draugų.- kol jis žiaumoja skanėstą aš jį pririšu atnešu jam šieno ir einu pasiimti Equipage. Atsivedu jį prie fūros jis neramiai pasižiūri -na gražuoli eime nėra čia ko bijoti juk matai ir Romatik jau viduje, na eikš, eikš nebijok. ir duodu jam skanėsta ir jis nusiprunškes ramiai ieina vidun.Aš jį pririšu paduodu šieno ir einu pas kitus.Atstempiu Deister padūkeli savo jis pamates fūrą ir joje kitus žirgus kad puolė lėkti į vidu kaip patrakes vos išlaikiau.-na ka čiuveli jau taip nori atostogų kad pats ilekėi į vidų? eh nebūtum tu xD, va imk ir tu skanėstuka pagriaužk. ir jam idedu į ėdžias šieno ir einu paskutinio neklaužados pasiimti. na štai Gottvald tu paskutinis-''uuhhh net uždusau nuo šitū patrakėlių pakrovimo o tai kas laukia iškraunant?''pagalvojau aš.Na sutvarkiusi viską viduje ir apžiurėjusi dar kartelį apsaugas ar nenukris bevažiuojant.Na draugužiai viskas tvarkoje va dar langelį atidarysiu biškuliuką ir jau važiuosime. išeinu iš fūros ir jau uždarau ją atsargiai. apsidairau ar nieko nepamiršau ir sėdu prie furikės vairo ir minam jau keliuku į atostogikes.

Atgal į viršų Go down
https://tankas.forumlt.com
Admin
Admin
Admin


Pranešimų skaičius : 156
Join date : 2009-01-18

Žirgyno kiemas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Žirgyno kiemas   Žirgyno kiemas Icon_minitimeSk. 02 01, 2009 8:26 pm

Atvažiuoju su mašiniuku ir atsitempiu bocmana su mažuoju naujuoju gyventoju Cozy viduje.Sustoju kieme išlipu iš mašiniuko ir nueinu pažiurėti kaip mažulis laikosi.Atidarau mažasaias durelias ir pasižiūriu į vidų, na o Cozy stovi kaip pastatytas ir griaužia šienelį.-Na tu dar čia palauk biškuliuka aš lekiu pažiurėti ar tavo gardelis jau paruoštas tavo atvykimui- ir nubėgu.Gryžtu po poros minučių, atsidarau bocmana ir išsivedu iš jo Cozy.Jis išlipes sustojo ir dairosi aplink kas vyksta, uodžia žemę ir orą.-Na šaunuolėli mano lekiam į gardelį pailsėsi ten po kelionės truputuka ir poto keliausime apžiurėti visko. Very Happy nusivedu Cozy į arklide.

Žirgyno kiemas 2007-JE-Design-Audi-Q7
Žirgyno kiemas Displayimagephp
Atgal į viršų Go down
https://tankas.forumlt.com
Admin
Admin
Admin


Pranešimų skaičius : 156
Join date : 2009-01-18

Žirgyno kiemas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Žirgyno kiemas   Žirgyno kiemas Icon_minitimeAntr. 02 03, 2009 7:37 pm

Atvarau su mašiniuku ir bocmanu į kiemą pasistatau šalia savo arklidžių ir einu pasijamti Rave vešiu jį pas kitus žirgius pailsėti.Nuinu į arklides ir prsivedu Rave.''Na bičiuk vežu tave pailsėti'' ir jis pažiurėjas į mane nusiprunškė.Ivedu jį į bocmana, atnešu šieno ir pakabinu jį. Uždarau bocmana ir einu į mašiniuką ir važiuojam pas kitus žirgius.
Žirgyno kiemas 2007-JE-Design-Audi-Q7
Žirgyno kiemas Displayimagephp
Atgal į viršų Go down
https://tankas.forumlt.com
Admin
Admin
Admin


Pranešimų skaičius : 156
Join date : 2009-01-18

Žirgyno kiemas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Žirgyno kiemas   Žirgyno kiemas Icon_minitimeAntr. 02 17, 2009 6:47 pm

Atvarau su fūrikę į kiemą ir atsivežu visus savo žirgius:Romantik,Equipage,Rave,Deister,Gottvald- kurie buvo atostogose.Sustoju patogiai kieme ir nueinu pažiurėti ar gardai visų sutvarkyti.Gryžusi iš apžiuros ir atsivedusi pagalba atidarau fūra ir pradedam iškraudinėti žirgus.Po pusvalandžio iškrovinėjimų vedame žirgus į jų gardus.Nuvedus visus žirgus sutvarkau ir išvalau fūra ir įsėdudi į ją išvarau iš kiemo ir pastatau direktoriu garažuose.
Žirgyno kiemas Horse-trailer-1
Atgal į viršų Go down
https://tankas.forumlt.com
Sponsored content





Žirgyno kiemas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Žirgyno kiemas   Žirgyno kiemas Icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 
Žirgyno kiemas
Atgal į viršų 
Puslapis 11

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Žirgai ir ne tik. :: Jodinėjimas. :: Žirgyno kiemas-
Pereiti į: