Žirgai ir ne tik.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Žirgai ir ne tik.

Virtualus žirgynas ;}
 
rodiklisLatest imagesIeškotiRegistruotisPrisijungti

 

 Ozzie (sav. Cold)

Go down 
AutoriusPranešimas
cold
Admin
cold


Pranešimų skaičius : 27
Join date : 2009-01-19

Ozzie (sav. Cold) Empty
RašytiTemos pavadinimas: Ozzie (sav. Cold)   Ozzie (sav. Cold) Icon_minitimeKv. 01 22, 2009 11:03 pm

Ozzie
Trakėnas
Licenzijuotas eržilas
Paruoštas Grand-Prix
1996
Charakteris - Ozzie yra mano "psichas". Kai aš jį gavau jis ilgai manes neprisileido kartia sir dabar taip atrodo sedint ant jo, Tačiau apačioje jis švelnus kaip katinėlis, vaikįto paskui, kaulija sknėstų. Joti jį labai sunku, skaldo jsi ožius ir piestu stojas yra nesveikai užsispyres. Dažnai nepaziduoda ttai mes ilgai kovojam. Taigi tai mano Ozziukas.


Ozzie (sav. Cold) OZZIE8
Ozzie (sav. Cold) OZZIE7
Ozzie (sav. Cold) OZZIE6
Ozzie (sav. Cold) OZZIE5
Ozzie (sav. Cold) OZZIE3
Ozzie (sav. Cold) OZZIE2
Ozzie (sav. Cold) OZZIE9
Ozzie (sav. Cold) OZZIE
Atgal į viršų Go down
cold
Admin
cold


Pranešimų skaičius : 27
Join date : 2009-01-19

Ozzie (sav. Cold) Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Ozzie (sav. Cold)   Ozzie (sav. Cold) Icon_minitimeKv. 01 22, 2009 11:29 pm

-LAbas, gražuoli. Kaip tau nauji namai? Girdėjau kaip daužeis man jau ateinant. Eisim apsižiūrėt. Šian nejosiu, apžiūrėsim viską pirma ramiai.- įeinu į gardą, prasivalau truputi. Užbintuoju bintus. Pasiimu kamnas nuo kabliuko, Ozzie pradeda purtytis ir šokinėt.-ėėė čiukčiau raminkis!- rikteliu ir ranka trinkteliu per šona jis vėl ramiai atsistoja tada aš uzdedu kamanas, užsuku pavadį. Užsimetam poponą, prisegu kordą ir iškeliau jam į manieža.

-------------------
Geįžtu su Ozziukui. Viska nuimu , paglostau, pavaisinu skanėsttais kai gaunu niuksą į ranką.
-Manau tau čia visai aptiko. Ryt jau josim.,- imetu truputi šienelio ir susrinkus daiktus iškeliauju į balninę.
Atgal į viršų Go down
cold
Admin
cold


Pranešimų skaičius : 27
Join date : 2009-01-19

Ozzie (sav. Cold) Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Ozzie (sav. Cold)   Ozzie (sav. Cold) Icon_minitimePir. 02 02, 2009 8:36 pm

Provet , banditas. EIsim palakstyt ganykloj.. Oi tau patiks.. Padarysim tau išeiginę,- įeinu į gardą, paduodu skanėstą . Perbraukus ranka arkliukui nugarą uždedu poponą ir viską rūpestingai užsegioju. Užmaukšlinu kantariuką, prisegu kordą ir išsivedu arklėną.

------------------------------------
Po 1,30h grįžtu su savo begemotu. Viską nuimu, idedu šieniuko.
-Nu ką ir pabegiojai ir pailsėjai, iki mažiau.- pabučiuoju nosin ir palieku jį taršantį šieną, man einant jis kriukteli, nusišypsau ir tyliai sau ištariu "paršelis..."
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Ozzie (sav. Cold) Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Ozzie (sav. Cold)   Ozzie (sav. Cold) Icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 
Ozzie (sav. Cold)
Atgal į viršų 
Puslapis 11
 Similar topics
-
» Cold sąs.
» Cold balninė
» August der Starke (sav. Cold)
» Augustin St Eichendorff (sav. Cold)

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Žirgai ir ne tik. :: Žirgyno arklidės. :: Eržilų arklidės.-
Pereiti į: